Toyota Supra отримала новий тюнінг

16

Незважаючи на те, що товарні зразки новинки не дісталися до дилерів марки, тюнери вже у всю працюють над тим, як «оживити» спортивне купе. На ранній стадії розробки інженери ательє Prior Design не публікували ніякої актуальної інформації про пакет тюнінгу, але ці зображення дають нам уявлення про прийдешні доробках.

Виступаючі крила, безсумнівно, збільшують ширину Supra на кілька сантиметрів, в той час як спереду з’явився капот з вентиляційними отворами, які дозволяють шестициліндровому двигуну «дихати» трохи краще. Велике антикрило позаду, сподіваємося, буде служити не стільки для створення загального образу, скільки для підвищення притискної сили Supra. Якщо покупець захоче отримати «заряджену» Toyota Supra від автовиробника, то компанія підтвердила чутки про розробку спецверсії GRMN.

Деталі про новинку, в даний момент, тримаються в секреті, але легко уявити, що силова установка буде модифікована і її віддача перевищить показники, які видає стандартний мотор BMW – 494 Нм крутного моменту і 494 Нм потужності. Зрештою, у двигуна є потенціал для зростання потужності, враховуючи, що той же самий агрегат розвиває потужність в 382 к.с. (500 Нм) в BMW Z4. Між тим, стандартна версія купе Toyota Supra з’явиться у продажу в США тільки влітку цього року. При цьому перший примірник моделі продали на благодійному аукціоні за рекордні 2,1 млн доларів.