Toyota тестує гібрид пікапа Tundra

12

У Мічигані (США) помічено дивно замаскований тестовий мул японського пікапа Toyota Tundra. За словами фотографів, при виїзді з світлофора єдиним звуком, що походить із пікапа, який рухався зі швидкістю близько 48 км / год, є «електричний шум».

Це дозволяє припустити, що це може бути наш перший погляд на майбутню гібридну модифікацію для повнорозмірного вантажівки. Хлопці з Toyota маскують передню і задню частину цього прототипу, та так добре, що розглянути оновлений екстер’єр майже не представляється можливим. Радіаторна решітка виглядає трохи інакше, ніж зараз, в тому числі з-за більшої емблеми Toyota в центрі.

Згідно з недавнім слухом, гібридна версія пікапа Tundra буде використовувати в якості основного мотора бензиновий двигун об’ємом 3,5 літра з подвійним турбонаддувом, а також допоміжний електромотор. Схожою установкою оснащують моделі преміального Lexus, який входить до складу компанії Toyota. Якщо в розкішному седані Lexus LS 500h потужність цього гібридного мотора становить 354 кінських сили, то згідно з чутками, для пікапа цей показник виросте до 450 к.с. (677 Нм).

Інший слух передбачає, що в запасі у японського бренду Toyota є загальна платформа, яка може бути використана для нових версій вантажівок Tundra і Tacoma. Нова архітектура дозволить збільшити спільне використання компонентів різними моделями, що в свою чергу знизить фінансові витрати, які виділяються на їх створення.

Повідомляється, що інженери автовиробника також збираються електрифікувати надалі автомобілі, які будуть створені на базі нового «візка».