У Британії відкриється найбільший центр розробки безпілотників

Безпілотні автомобілі роблять значний крок назустріч реальності. Новий об’єкт, побудований в Великобританії, дозволить значно прискорити розгортання автономних технологій.

Автовиробники прагнуть зробити автономне управління частиною повсякденного життя. До кінця року Tesla планує оновити своє програмне забезпечення Full-Self Driving, доступне для Model 3, Model S, Model X і Model Y, до ширшої бета-версії. Jaguar Land Rover навіть будує віртуальне місто, щоб протестувати автономні технології за допомогою безпілотного I-Pace.

Тепер безпілотні автомобілі роблять значний крок до того, щоб стати реальністю на дорогах загального користування, оскільки наближається до завершення будівництво революційного випробувального центру в Мідлендсі, Великобританія. Центр розробки автономних транспортних засобів під назвою Assured Cav, створений автомобільною інженерною фірмою Horiba Mira в рамках інвестицій в розмірі 100 мільйонів фунтів стерлінгів (133,7 мільйона доларів США), «надасть Великобританії найбільш повне середовище для прискорення мобільності майбутнього».

Об’єкт площею 1,2 мільйона квадратних футів відкриється в березні 2021 року і дозволить виробникам тестувати автономні транспортні засоби в різних сценаріях, таких як злиття трафіку і допомогу в утриманні смуги руху. Міське середовище також допоможе оцінити, наскільки добре технологія автономного водіння здатна виявляти пішоходів і велосипедистів, переміщатися по складних перехрестях і вуличних паркувальних майданчиках.

Центр також буде містити багатоповерхову автостоянку для підтримки розвитку автоматизованої парковки автомобілів службовців, а також надшвидку мобільну мережу 5G для тестування зв’язку між транспортними засобами з інфраструктурою, інформаційно-розважальної системи і кібербезпеки. Крім можливостей для тестування в реальних умовах, буде запропонований «великий портфель цифрових копій» для моделювання тестів, до яких можна буде отримати доступ практично з будь-якої точки світу.

Щоб прискорити тривалий процес легалізації безпілотного автотранспорту, це місце можна використовувати в якості надання доказів і даних, які вплинуть на майбутнє законодавство, політику та страхування, необхідні на той випадок, коли безпілотники будуть переміщатися по вулицях.

«Assured CAV є багаторічні інтенсивні дослідження і інвестиції, щоб об’єднати одну з найбільш всеосяжних екосистем валідації CAV в світі. Це унікальна можливість для компаній прискорити свою діяльність і стати лідером в галузі, а також просувати їм свою діяльність в цьому секторі ефективним і оптимізованим чином, дозволяючи розв’язувати світові проблеми інтеграції автоматизованих продуктів в дороги загального користування, а також, що важливо, досягнення споживчого визнання», – сказав Деклан Аллен, керуючий директор Horiba Mira.