У Fiat Chrysler Automobiles передумали зливатись з Renault

9

Fiat Chrysler Automobiles оголосила, що відкликає свою пропозицію про злиття з Renault. У прес-релізі італо-американського концерну говориться, що керівництво «як і раніше твердо переконане в переконливій, обгрунтованій пропозиції, яка була широко оцінена з моменту надходження, структура і терміни якої були ретельно збалансовані, щоб забезпечити істотні вигоди для всіх сторін. Однак стало ясно, що політичні умови у Франції в даний час не підходять для такої успішної комбінації».

Точний характер цих політичних умов неясний, але є цікавий факт. Незадовго до оголошення FCA Renault випустила коротку заяву про те, що її рада директорів «не змогла прийняти рішення через прохання представників французької держави відкласти голосування до наступних зборів». Причини цієї відстрочки невідомі, але в своєму оголошенні Renault повідомила, що її рада директорів продовжить розглядати пропозицію FCA.

Таким чином, здається, що цей досить раптовий розрив є одностороннім. Обстановка навколо FCA-Renault змусила багатьох замислитися, особливо після того, як Renault працювала над потенційним злиттям з Nissan і Mitsubishi. Чутки про з’єднання з FCA спливли ще в березні. Вважається, що останнє речення про об’єднання FCA / Renault не включало Nissan або Mitsubishi, хоча в своєму прес-релізі FCA дякує двом автовиробникам за «конструктивну участь у всіх аспектах пропозиції FCA».

Це, звичайно, не перший раз, коли переговори по злиттю FCA зриваються. В останні роки виникли потенційні угоди з численними китайськими автовиробниками, не кажучи вже про чутки про партнерство з Hyundai.