У Києві помічений незвичайний гібрид ВАЗ-2105 і Maserati (Фото)

У самому центрі української столиці іноді можна помітити досить незвичайний автомобіль.

Тюнінг цього транспортного засобу перевищує найсміливіші фантазії, повідомив відомий автоблогер Roma Urraco в соціальних мережах.

Унікальний ретрокар увібрав в себе кращі елементи радянського та італійського автопрому. Власнику цього автомобіля можна тільки позаздрити, адже навряд чи в світі знайдеться друге така диво. Захоплені погляди звичайних перехожих з легкою ноткою заздрості і здивування є найкращою нагородою за творчий підхід господаря цього унікального засобу пересування.

Як би там не було, але власник даного автомобіля ВАЗ-2105 на полтавських номерах вирішив перетворити його в Maserati. Таким чином, в Україні був виявлений єдиний в світі суперкар Vazerati. “П’ятірка” ВАЗ тепер прикрашена логотипом у вигляді тризуба. Але, як видно по фото, цим тюнінг Лади не обмежується. Можна помітити замки на капоті і інші сидіння в салоні.

Відставивши вбік бажання сипати сарказмом, можна відзначити, що власник автомобіля дійсно проявив кмітливість і зробив так, що на його автомобіль стали звертати увагу. У сучасних реаліях далеко не всі українці здатні придбати нову або навіть колишню у використанні іномарку, проте простір для фантазій ніхто не обмежує. Такі тюнінговані автомобілі абсолютно точно нікому не заважають, зате приємно радують різноманітністю на українських дорогах.