У Китаї представили дві подовжені Corolla

Досі Toyota Corolla нинішнього покоління E210 випускалася в двох варіантах: «стандартному» для глобального ринку — з колісною базою 2700 мм і «зменшеному» для японського ринку — з базою 2640 мм. Тепер же з’явилася ще і подовжена версія: у неї відстань між центрами осей – 2750 мм. Подовжену Короллу представили відразу в двох модифікаціях на Міжнародному автосалоні в Гуанчжоу, вони будуть проводитися і продаватися в Китаї. Зауважимо, що стандартна «глобальна Королла» в Китаї теж випускається.

Машини не має імені Corolla: одна називається Levin GT, друга – Allion. Levin в КНР використовується для модифікації звичайної Королли, а найменування Allion вперше вийшло за межі Японії. Весь приріст в колісній базі — на користь заднім пасажирам, у них стало більше місця для ніг. У подовжених Королл — власні задні двері. Обидві модифікації будуть випускати тільки в кузові «седан»

Між собою машини розрізняються зовнішнім виглядом. Levin GT з оформлення кузова повторює звичайний Levin для китайців, а ось Allion має власні фари, ліхтарі і бамперні групи з ухилом в люкс — з щедрою обробкою хромом.

Levin GT стане випускати спільне підприємство GAC-Toyota, Allion – FAW-Toyota. Машини будуть оснащуватися 2,0-літровим бензиновим мотором і варіатором. Вони займуть нішу між стандартною Corolla і бізнес-седаном Camry. Маркетологи Toyota Motor вважають, що в першу чергу подовжені Королли будуть закуповувати в якості корпоративного транспорту і для таксопарків.

Зауважимо, що Toyota Allion для внутрішнього японського ринку — це зовсім інший автомобіль, хоча теж седан .