Українських водіїв попередили про сильні тумани

Як повідомляє портал метеопрогнозів Gismeteo, протягом всієї доби 18 листопада та першу половину дня 19 листопада в західній частині України, а також у Вінницькій й Житомирській областях очікуються сильні тумани. Місцями видимість впаде до 200 метрів, що становить перший рівень небезпеки.

Нагадуємо, що туман для водіїв є одним з найбільш небезпечних погодних випробувань. Коли видимість на дорозі обмежена лише парою сотнею метрів, треба максимально зосередитися та й бути уважним. Обов’язково треба зменшити швидкість у тумані. Це надасть змогу за потреби загальмувати та мати більше часу для маневрування у непередбачених обставинах.

Також треба уникати використання дальнього світла, включити протитуманні фари та ближнє світло. Таким чином інші водії зможуть вас побачити у тумані. Крім того, рекомендується вимкнути радіо та не розмовляти з пасажирами, сконцентрувавши увагу на дорозі. Якщо дозволяють погодні умови, можна відкрити вікно, щоб чути рух на трасі. При зупинці обов’язково вмикайте аварійні вогні, по можливості з’їхавши з проїжджої частини.

ДЖЕРЕЛОgolos.ua