В Чикаго показали Mazda MX-5/Miata 30th Anniversary

В рамках відкрився автомобільного салону в Чикаго була представлена ювілейна версія Mazda MX-5 / Miata 30th Anniversary. Багато у нас знають її з комп’ютерних ігор, але також є щирі шанувальники компактного автомобіля, створеного виключно для емоцій від поїздки. Зараз же моделі 2019 року (четверте покоління, рестайлінг) додали ще кілька унікальних деталей.

Ювілейна версія представлена у всіх версіях (з м’якою і жорсткою дахом). В основі лежить топова версія автомобіля в комплектації Grand Touring. Головні особливості ювілейних машин – колір кузову Racing Orange і легкосплавні колеса Rays. В аналогічний колір пофарбовані гальмівні супорти, а також декоративні елементи інтер’єру.

Зрозуміло, що компанія не забула про сидіння Recaro і преміальну аудіосистему Bose. Всього буде випущено 3000 ювілейних MX5. Продаватися вони будуть у всіх країнах де модель офіційно представлена.

Для США вже зарезервовано 500 примірників. Під капотом використовується колишній атмосферний мотор 2,0 літра, здатний розвивати до 184 кінських сил. В пару до нього доступний вибір між «автоматом» і «механікою».