В Fiat Chrysler Automobiles продовжили переговори про воз’єднання з Renault

14

В Fiat Chrysler Automobiles відкликали свою пропозицію про злиття з Renault минулого тижня, але, схоже, у концерну є запасний план. В інтерв’ю Automotive News виконавчий директор Ford повідомив, що дві компанії вивчають можливість злиття.

Як пояснив Білл Форд, він і покійний Серджіо Маркіонне «кілька разів обідали разом, щоб обговорити варіанти співпраці Ford і FCA». «У нас були свої проблеми і завдання. Я відчував, що це [злиття] не допоможе нам вирішити ці проблеми. У всякому разі, злиття сповільнило б нас », – розповів Білл Форд.

Хоча в кінцевому підсумку Ford відмовився від злиття з FCA, компанія не проти партнерства. Тільки американський автовиробник оголосив про початок співпраці з Volkswagen, Mahindra і Rivian. Білл Форд відзначає, що він чекає збереження цієї тенденції, оскільки «в нашому бізнесі будуть переможці і переможені, яких ви ніколи не бачили». Це, безумовно, нормальна практика, оскільки партнерства великих автовиробників стають все більш поширеними в галузі.

Зокрема, BMW і Jaguar Land Rover об’єднали свої зусилля для розробки електромоторів наступного покоління. Аналогічним чином GM і Honda об’єдналися для створення спеціалізованого автономного автомобіля для Cruise Automation. Навіть Hyundai і Audi разом працюють над автомобілями на водневих паливних елементах. З огляду на важливість і вартість електрифікації та технології автономного водіння, створюється враження, що автовиробники прагнуть об’єднатися більше, ніж будь-коли раніше.

Це дозволить їм заощадити на розробках і випустити більш доступний продукт.