В Києві стало можливим протестувати унікальні суперкари

Якщо вам здається, що ви їдете не по дорозі, а летите над усім світом і саме зараз розумієте, що таке свобода, ймовірно ви знаходитесь за кермом однієї з моделей авто від Adrenalin Drive. Саме ця компанія однією з перших в Україні запустила дуже цікаву та популярну послугу – тест-драйв суперкарів. І зараз в арсеналі орендодавців знаходяться три боліди: Ford Mustang 1967 coupe, Nissan GT-R та Lamborghini Huracan.

На кого розрахована послуга?

В першу чергу на тих хлопців та справжніх чоловіків, яким до вподоби якісна їзда. Зараз знаходиться чимало любителів, які хочуть хоча б на декілька десятків хвилин відчути той драйв, що можуть подарувати лише суперкари від Adrenalin Drive.

По-друге, тест-драйв стане у пригоді люблячим дівчатам та жінкам, що не проти побалувати свого коханого оригінальним подарунком. Ну скільки можна дарувати косметичні набори та краватки? Здивувати вашого хлопця або чоловіка легко: варто лише зайти на офіційний сайт компанії Adrenalin Drive та замовити подарункову картку. Компанія гарантує, що такий подарунок навряд чи коли-небудь забудеться. Причому такий подарунок з характером оцінять як прості любителі, так і шукачі екстриму, драйву та пригод.

Те ж саме стосується і підлеглих, що шукають подарунок шефові або тим, хто не знає що подарувати другу. Будьте певні, навіть якщо об’єкт дарування не цікавиться авто тематикою, не знає що таке Mustang 1967 року випуску або зовсім не має водійських прав, поїздка на Lamborghini, Nissan чи Ford Mustang залишить незабутні враження.

А ще ця послуга буде актуальною для тих, хто планує придбати авто. Знайомство з моделлю можна пройти заздалегідь, щоб впевнитися у своєму виборі.

Тест-драйв – ще не все

Мало хто може дозволити собі придбати авто люкс-класу. Інша справа – тест-драйв або оренда авто, за деталями по якій краще звернутися до спеціалістів Adrenalin Drive. До речі компанія надає автомобілі не тільки для 20-хвилинної поїздки по Бориспільському шосе. Послуга актуальна для проведення весільної церемонії, Подарункового сертифікату до дня народження шефа чи просто фотосесії.

До речі машина надається як для самостійного управління, так і з персональним водієм. Компанія передбачила випадки для тих, кому не виповнилося 18, у кого не має водійських прав чи тих, кому просто хочеться насолодитися поїздкою у розкішному суперкарі.

Американський символ 60х

Мова йде про muscle car (маслкар) – Ford Mustang 1967 coupe. Саме ця модель є пращуркою сучасних авто Ford Mustang. З неї сучасні виробники списують майже все починаючи від пропорцій та силуету і закінчуючи трьома діодними лампочками у головній оптиці.

Культовий задньопривідний американський автомобіль має триступеневу механіку, що дозволить заринутися в далеку середину XX сторіччя. Цей спортивний автомобіль оснащений двигуном 347 сі з потужністю в 420 к.с. Ford Mustang 1967 особливо не вирізняється дизайном: внутрішній інтер’єр вельми скромний, у стилі «маямі-біч». Проте комфорту знаходження в машині це не заважає.

Lamborghini Huracan – ураган на трасі

Легке керування, моторність, блискавичність на поворотах, спритність при гальмуванні і швидкісний ліміт у 325 км/год. Так, це вона, Lamborghini Huracan власною персоною. Тепер можна відчути себе пілотом за кермом справжнього спортивного боліда італійського виробництва. Adrenalin Drive дарує прекрасну можливість протестувати всю продуктивність цього авто. Lamborghini дуже легко відрізнити від інших авто. Різкі лінії, плавність та граційність – все це притаманне лише Ламборгіні.

Цей автомобіль був з самого початку розроблений для гоночних треків. Проте це не означає, що керувати ним не може ніхто інший окрім гонщиків. На дорозі авто поводить себе не гірше, ніж на треку. Якщо ви приймете рішення замовити тест-драйв від Adrenalin Drive, звернуть увагу на володаря 5,2-літрового двигуна з потужністю в 610 к.с.! Спеціалісти компанії впевнені, що знайдеться багато охочих спробувати розігнати Lamborghini Huracan до 100 км/год за рекордні 3,4 секунди.

Норовливий Nissan GT-R

Якщо говорити про реально брутальний подарунок з характером для справжніх чоловіків, то неможна забути про незрівнянний Nissan GT-R. Це авто має унікальну опцію: режим поїздки для гонщиків та комфортний режим. Спеціально під них розроблені особливі налаштування трансмісії та підвіски системи стабілізації. Багато хто з тих, хто вже мав нагоду насолоджуватися поїздкою на GT-R зізнаються, що приємно здивовані. Авто добре пристосоване для гоночних треків, але й для міста підходить ідеально. Комфортно навіть стояти в пробках. Щоб насолодитися розгоном повнопривідного Nissan GT-R за 3 секунди до 100 км/год, достатньо звернутися в Adrenalin Drive.

Більш детально можете ознайомитися на нашому сайті: a-drive.com.ua
Instagram: adrenalindriveua