В Mansory серйозно доопрацювали Mercedes-Benz G63

З усіх існуючих тюнінг-проектів Gelandewagen цей G63 найкращий. За минулі роки ми побачили безліч інтерпретацій легендарного G-Class.

Навіть Mercedes-Benz попрацювала над позашляховиком, випустивши лімітовані версії, такі як G63 6×6 і G500 4×4. Тюнери завжди знаходили спосіб радикально перетворити культовий позашляховик в щось дійсно божевільне, і фахівці Mansory були в авангарді диких переробок.

Їх останній комплект тюнінгу почав своє життя як G63 нового покоління, і за допомогою німецького модельєра Філіпа Плейн він швидко перетворився в вражаючий проект. «Star Trooper», вперше представлений в березні на Женевському автосалоні в 2019 році, являє собою результат гіпертрофованої фантазії дизайнерів – від «50 відтінків сірого» камуфляжу до 24-дюймових коліс, від червоних світлодіодів до зроблених з карбону частин кузова. Під капотом цього монструозного Mercedes-Benz G63 від Mansory ховається 4,0-літровий V8, який був модифікований, щоб забезпечити колосальні 850 к.с. потужності і не менш вражаючі 1 000 Нм крутного моменту.

Цього вдалося досягти завдяки установці більш потужної турбіни, високоефективного вихлопу, перенастроюванні ЕБУ і деяких інших поліпшень. Відтепер G63 розганяється до 100 км / год всього за 3,5 секунди, а максимальна швидкість обмежена електронікою на позначці в 250 км / год. Майже все внутрішнє оздоблення було піддано рестайлінгу, аж до того, що тюнери навіть встановили світильник, що імітує зоряне світло в тому ж дусі, що і на Rolls-Royce. Велика кількість шкіри домінує в салоні, а контрастна червона строчка і велика доза вуглецевого волокна надають машині особливий характер. В цілому компанія планує випустити всього 20 екземплярів G63 Star Trooper. Вартість унікальної машини становить 550 000 євро.