В Україні вперше засвітився кабріолет Lamborghini Huracan

В Україні помітили кабріолет Lamborghini Huracan Spyder, чия максимальна швидкість досягає 324 км / год. Раніше в Україні такий автомобіль ще ніколи не бачили.

Взагалі-то на українських дорогах вже кілька разів «світилися» Lamborghini Huracan, але тільки в стандартній версії. Кабріолет з’явився зовсім недавно. Він оснащується 5,2 л двигуном V10 потужністю 610 к.с. і 650 Нм крутного моменту. Розгін до 100 км / год займає 3,2 секунди, а до 200 км / год – 9,6 секунди. При цьому його максимальна швидкість – 324 км / год.

Цифри, звичайно, вражаючі. До того ж, витрата палива цілком прийнятна – 12,5 л на 100 км шляху. Серійне виробництво Lamborghini Huracan почалося в 2014 році. У нього є багато самих різних версій і комплектацій. У нього навіть є спеціальна версія для італійської поліції (вона додатково отримала обладнання, призначене для того, щоб поліцейські могли виконувати свою роботу).

Вартує Huracan близько 220 тис. євро. У 2017 році з’явився Lamborghini Huracan Performante, у якого ще більш вражаючі характеристики. Так, наприклад, він до «сотки» розганяється всього за 2,9 секунди.

Джерело – https://autonews.ua.