В Україні видають нові “зелені” номери

За майже два місяці МВС видало українцям 1740 «зелених» номерів для електрокарів. Про це повідомляє Головний сервісний центр Міністерства внутрішніх справ України у відповідь на офіційний журналістський запит Радіо Свобода.

“За даними Єдиного державного реєстру транспортних засобів станом на 24 листопада 2020 року видано 1740 номерних знаків для транспортних засобів, які приводяться в рух електричним двигуном і не мають двигуна внутрішнього згоряння”, – йдеться у заяві відомства.

Згідно з інформацією Головного сервісного центру МВС, зелені номерні знаки закуповують згідно з укладеним договором. Виробництво номерів такого кольору відбувається протягом 7 робочих днів на спеціальному заводі.

“Вартість послуги реєстрації/перереєстрації колісних транспортних засобів передбачена постановою Кабінету міністрів України від 4 червня 2007 року № 795 і становить для транспортних засобів усіх категорій вітчизняного виробництва та країн СНД – 152,63 грн, для транспортних засобів усіх категорій іноземного виробництва – 190,15 грн, за виключенням вартості бланків і номерних знаків”, – повідомляють в МВС.