В Великобританії розробили інноваційний електромотор

14

GKN, Drive System Design і Ноттінгемський університет спільно працюють над проектом електричної силової установки ACeDrive. Новий британський консорціум націлений на проектування і розробку передового, повністю електричного силового агрегату, в основу якого ляжуть сучасні розробки в області електрифікації.

Компанія GKN Automotive, провідний постачальник агрегатів для електромобілів, приєднався до Drive System Design і Ноттінгемського університету в рамках проекту, інвестиції в який складуть близько 8 млн фунтів стерлінгів.

Проект під назвою ACeDrive покликаний створити «найлегшу і ефективну силову установку в світі, яка підходить для масового ринку». GKN стверджує, що застосує «принципово нові способи охолодження і системної інтеграції», щоб зменшити розмір і вартість електричного мотора на 25%, вага – на 20%, при цьому ефективність виросте на 10% в порівнянні з нинішніми системами EV. У новій розробці будуть об’єднані електродвигун, трансмісія і інвертор в одне компактне пристрій.

GKN стверджує, що в даний час розробка перебуває на етапі імітаційного аналізу, а остаточний проект буде показаний вже до кінця поточного року, при цьому випробування прототипу намічені на 2020 рік. Новий агрегат розробляється в Інноваційному центрі GKN в Абінгдоні, Оксфордшир.

«Ми розробляємо дійсно передову систему eDrive, більш компактну і економічну, ніж вже існуючі технології. Ми прагнемо допомогти Великобританії взяти на себе провідну роль в проектуванні електричних силових установок », – говорить Гордон Дей, генеральний директор GKN Hybrid Power Limited.