Відкликані зразу декілька моделей Citroen і Peugeot

Концерн PSA відкликав відразу 2895 автомобілів, правда з різних причин. Так, у моделей Citroen C4 Aircross і Peugeot 4008 (1850 штук), проданих з грудня 2012-го по вересень 2016 року, спостерігається корозія осі приводу гальма стоянки на задніх гальмівних супортах, яка може привести до зниження ефективності даних механізмів. Супорти оглянуть і при необхідності замінять.

Седан C4 в останній раз приїжджав до сервісменів за забутими ходовими вогнями. На моделі Citroen C4 Sedan (693 штуки), реалізованих з жовтня 2016 по липень 2017 року, виявлено невідповідність вимогам сертифікації мінімального радіуса молдингів фіксованих стекол задніх дверей, накладки кришки ящика рукавички і камери заднього виду. Ці деталі поміняють на правильні. А на паркетниках Citroen C3 Aircross (216 примірників), реалізованих з березня по листопад 2018 го буде проведено «перевстановлення функції попередження про непристібнутий ремінь безпеки», зараз вона не відповідає технічним вимогам.

Малюк C3 Aircross, дарма що модель порівняно нова, вже встиг цього літа побувати на сервісі для перевірки джгута проводки поруч з переднім пасажиром. Нарешті, ще 136 автомобілів Citroen C4 Aircross і Peugeot 4008, проданих з листопада 2014 по листопад 2016- го, зажадали заміни двох задніх гальмівних супортів для забезпечення ефективної роботи гальма стоянки. Але на відміну від першого випадку, тут свої функції відмовляється виконувати якась деталь механізму компенсації зазору. Коди VIN всіх згаданих вище автомобілів можна звірити, пройшовши за посиланням на сайт Росстандарта. Втім, компанія Пежо Сітроен повідомить власників листами або по телефону. Звичайно, всі ремонтні роботи будуть виконані безкоштовно. До слова, в європейських базах даних аналогічних відгуків ми не виявили.