Volkswagen готує нове покоління кросовера Tiguan (фото)

219

У зарубіжних ЗМІ з’явилися шпигунські знімки нового Volkswagen Tiguan, який помітили в напівпрозорому камуфляжі на зимових дорогах Швеції.

Німецький концерн готує нове покоління популярного кросовера Volkswagen Tiguan. Про це говорять свіжі шпигунські фотографії прототипу автомобіля 2021 модельного року. Новинка була помічена під час випробувань на дорогах Швеції. Кросовер був одягнений в напівпрозорий камуфляж, через якого він майже не відрізняється від нинішнього покоління моделі.

Судячи з представлених фото, новий Volkswagen Tiguan отримає світлодіодні фари в дусі моделі Golf восьмої генерації, модернізовані грати радіатора, передній бампер з підрослими повітрозабірниками і новий фірмовий логотип Volkswagen. У задній частині кросовера з’явиться злегка змінений бампер і інший малюнок світлодіодних ліхтарів.

Щодо силовий гами нового Volkswagen Tiguan поки інформації немає. Найімовірніше, що крім традиційних бензинових і дизельних версій, будуть представлені і так звані «м’які» гібриди з 48-вольтовим стартер-генератором. Поки невідомо, коли дебютує оновлений кросовер. Не виключено, що це станеться на Женевському мотор-шоу навесні нинішнього року.