Volkswagen підтвердила серійний випуск концепту ID. Space Vizzion

Генеральний директор німецької марки підтвердив в LinkedIn, що електромобіль в кузові Shooting Brake готується до виробництва.

Елегантний універсал Volkswagen ID.Space Vizzion встане на конвеєр. Про це йдеться в повідомленні в соціальній мережі LinkedIn, розміщеному генеральним директором Volkswagen Ральфом Брандштеттером. Хоча в повідомленні конкретно не згадується концепт Space Vizzion, який дебютував на автосалоні в Лос-Анджелесі в минулому році, ми знаємо, що це саме та машина, з двох причин. Автомобіль спеціально описаний як Shooting Brage, а на фотографіях зображений прототип.

Технічні характеристики, швидше за все, будуть аналогічні Space Vizzion. Брандштеттер каже, що у нього буде запас ходу в 700 км. Очікується, що фактично цей показник не перевищить і 500 км, оскільки кросовер ID.4, який використовує ту ж платформу MEB, що і серійний Space Vizzion, може проїхати 400 км. Серійний Space Vizzion повинен бути більш аеродинамічним і, ймовірно, зможе проїхати далі, ніж ID.4. Потужність, ймовірно, буде такою ж, як у ID.4 – в базовому виконанні вона становить 201 к.с., а у версії з повним приводом – 302 к.с.

Ми не здивовані, що VW запускає цей автомобіль у виробництво. Здається, що майже кожен концепт сімейства ID отримав серійний варіант. Наприклад, оригінальний ID перетворився в ID.3, ID.Crozz стає ID.4, а ID.Buzz теж планується до виробництва. Space Vizzion має величезне значення для Європи, зокрема, через постійну потребу континентів в універсалах. Причому серійне виробництво новинки має розпочатися вже в 2023 році.