Volkswagen розробляє сітку електрозаправок в Європі

13

Перехід на електричні автомобілі не може статися відразу, і в Volkswagen прекрасно розуміють це, обіцяючи зробити все можливе, щоб спростити життя власникам електричних транспортних засобів.

VW Group оголосила, що до 2025 року зобов’язується встановити по всій Європі 36 тисяч пунктів зарядки, 11 тисяч з яких будуть розроблені суто під брендом Volkswagen, і встановлені на заводах марки, а також приблизно в 3000 дилерських центрах у великих містах.

В цілому VW Group інвестує в програму близько 250 мільйонів євро. На своїх заводах Volkswagen встановить близько 4000 тисяч зарядних пунктів для співробітників, але багато хто з них також будуть доступні для всіх громадян. Близько 400 станцій швидкої зарядки і 2400 звичайних також будуть розміщені вздовж основних маршрутів і автомагістралей по всій Європі.

Решта будуть встановлені в основних районах великих міст. Наприклад, в кінці червня в Вольфсбурзі будуть відкриті 28 таких пунктів. Разом з тим, за оцінками компанії, близько 70% всіх зарядних операцій в майбутньому будуть здійснюватися вдома або на роботі, так що компанія також націлена на розробку спеціальних настінних зарядних блоків, а крім того, спільно з іншими мережами планує запропонувати доступ клієнтам до більш ніж 100 000 пунктів зарядки по всій Європі.