Volkswagen T-Cross отримав цікаву колірну гаму

Днями німецький автовиробник розсекретив колірну схему і інтер’єр оновленої моделі, яка найближчим часом надійде в продаж. Спільне підприємство SAIC Volkswagen офіційно анонсувало карту інтер’єрів оновленого кросовера T-Cross.

Модель є першим автомобілем німецького бренду, в якому колір інтер’єру перегукується з вибором кольорів зовнішньої частини машини. Згідно з анонсом, автомобіль буде пропонуватися в 5 колірних рішеннях: «Яскраве золото”, “Мрійливий синій», «Полярний білий”, “Зоряний сірий» і «Римський червоний».

Приладова панель і центральна консоль, а також шви сидінь виконані в одному колірному оформленні з екстер’єром. Дверні карти також підібрані відповідно до загальної колірної тематики. Оновлений Volkswagen T-Cross обладнаний багатофункціональним рульовим колесом зі скошеною нижньою частиною і спортивними сидіннями з електричними регулюваннями в 6 напрямках.

Новинка запропонує покупцям три види шкіри в обробці інтер’єру і ромбічний малюнок на сидіннях. У салоні також з’явився 10,2-дюймовий екран цифрової панелі приладів, що є нововведенням для такого класу автомобілів. Поруч із ним розташувався 8-дюймовий тачскрін мультимедійного комплексу MIB з навігацією, голосовим управлінням і можливістю синхронізації зі смартфоном Carlife / CarPlay / MirrorLink.