Volkswagen T-Cross вийшов у продаж

Всього 13 сантиметрів довжини відокремлюють Volkswagen T-Cross від старшого за званням паркетника T-Roc, який зовсім недовго пробув у статусі самого компактного кросовера марки.

У Вольфсбурзі впевнені, що кросоверів багато не буває, і продовжують ліпити нові. Під час брифінгу в аеропорту Майорки показують слайди, де видно ціла дюжина таких машин. І нехай там Teramont з Атласом представлені як різні моделі, а мінімум троє інших ще ходять в прототипах – на європейський ринок вже виведені п’ять кросоверів!

Як полігон для тест-драйву Майорка хороша: тут є і швидкісні шосе, і вузькі звивисті доріжки. Їздова програма різноманітна за рахунок великої кількості модифікацій. Вдалося випробувати і кілька бензинових версій, і покататися на дизелі. Якщо дивитися ширше, то позашляхова гамма концерну набагато більш представницьким. Ще є Tharu і Tayron для Китаю.

Купеподібний Atlas Cross Sport і пікап Atlas Tanoak готуються до дебюту в США. прототипічного ID. CROZZ посилає електричні розряди в 2020-й, хоча і без особливої ​​конкретики. Тоді ж до нас доїде нарешті семимісний Tiguan Allspace, з яким ми познайомилися ще восени 2017 го. А ось T-Roc ми точно не побачимо, запевняє російське представництво. Сіренький за замовчуванням інтер’єр з жорсткого пластика нуднуватий, але його можна оживити дизайн-пакетами. Це найяскравіший варіант Energetic Orange, який поєднується не з усіма кольорами кузова. Двозонний клімат покладається топ-комплектації, «в базі» немає навіть кондиціонера.