Volkswagen відреставрував автомобіль американки, яка їздить 50 років на своєму Beetle 3

Кетлін Брукс – американка, яка на протязі 50 років їздила на одному єдиному транспортному засобі Volkswagen Beetle.

Автомобіль проїхав за весь період експлуатації 560 тисяч кілометрів. Керівництво Volkswagen не могло не оцінити таку відданість і в знак подяки вирішило абсолютно безкоштовно відреставрувати її маленького “Жука”. Адже така тривала експлуатація говорить про те, що автовиробник створює свої автомобілі практично на століття.

Свій Volkswagen Beetle власниця придбала в 1966 році. Американка дуже трепетно ставиться до свого автомобіля, адже він став для неї надійним другом, який не раз виручав її. Як каже віце-президент підрозділу Volkswagen в Америці, його дуже зворушила відданість Кетлін до свого транспортного засобу.

Робота була пророблена масштабна. Всього було порушено 347 елементів. Можна сказати, що було замінено майже 50 відсотків деталей. Кузов пофарбували в заводській відтінок фарби. На автомобіль були встановлені нові дискові гальма. Незважаючи на те, що магнітолу встановили сучасну, вона зберегла ретро-дизайн.

Фахівці говорять про те, що спочатку автомобіль розібрали, а після почистили до блиску кожну деталь. Після цього транспортний засіб зібрали. Тепер автомобіль нагадує експонат з музею.

Сказати, що господиня в захваті – не сказати нічого. Ви можете спостерігати її реакцію і захват на фотографії.