Всі моделі Tesla отримають унікальний режим

Всі моделі Tesla отримають особливий режим роботи електричної установки, який дозволить протягом 48 і більше годин підтримувати в припаркованому автомобілі необхідну температуру, циркуляцію повітря і живити мультимедійну систему.

Режим назвуть «Вечірка і кемпінг» (party & camper mode). Про це в твіттері повідомив керівник виробництва Ілон Маск. Режим кемпінгу вже доступний для Tesla Model S, і як він працює, розповів відомий блогер Бьорн Ніланд. Як правило, припаркований автомобіль, в якому не активовано режим, підтримує роботу системи клімат-контролю протягом 30 хвилин. При його активації опалення, вентиляція і циркуляція повітря в салоні працюватимуть доти, поки хтось знаходиться в машині. На відміну від режиму кемпінгу, новий алгоритм роботи електричної системи дозволить підтримувати роботу не тільки системи кондиціонування повітря, а й аудіо, а також світлотехніки.

Крім нових опцій, Tesla готується до оновлення інтер’єрів Model S і Model X. За попередньою інформацією, їх приведуть до єдиного, мінімалістичного стилю з горизонтально розташованим центральним дисплеєм і інноваційною системою вентиляції та обігріву салону з єдиним дефлектором.