Виробник Jetta показав свою модельну лінійку

Шанхай не перестав дивувати. Без ініціативи не залишилося нове дітище відомої марки Volkswagen.

Дизайнерські риси індивідуальні. Дочірній підрозділ VW зважилося піти власним шляхом. Тому зовнішній вигляд доповнений ще і оригінальною світлотехнікою.

Офіційна заява про появу Jetta в якості самостійного бренду відбулося в лютому. Марку позиціонували як виробника бюджетного сегмента автомобілів. І ось, опублікований повний перелік модельного ряду. До нього увійшли седан VA3 і кросовери VS5 і VS7.

Чотиридверний з’явився в досить привабливому малиновому кольорі. Від інтер’єру не слід було чекати абсолютно нічого надприродного. Виробник зосередився на консерватизмі, недалеко відходячи від Volkswagen Jetta попереднього покоління.

Jetta VS7 2020 . Кросовери VS5 і VS7 викликали величезний споживчий інтерес. Багато в чому вони схожі з компактним SUV Volkswagen Tharu, що випускався з 2018 року. Обидві моделі невеликих прокатників виступають близькими родичами Skoda Karoq. Віртуальна приладова панель з широким кутом огляду мультимедіа і подушка безпеки на місці. Незважаючи на скромний ціновий сегмент, споживач отримає все необхідне.

Під капотом трьох автомобілів китайського дітища німецької марки будуть встановлюватися лише два варіанти двигунів: атмосферний 1,5 літра або турбований 1,4. Вони агрегатовані звичним гідромеханічним шестиступінчастим “автоматом” або відомою DSG7. Дизеля в лінійці виробника не буде.