Виробник Jetta показав свою модельну лінійку

4

Шанхай не перестав дивувати. Без ініціативи не залишилося нове дітище відомої марки Volkswagen.

Дизайнерські риси індивідуальні. Дочірній підрозділ VW зважилося піти власним шляхом. Тому зовнішній вигляд доповнений ще і оригінальною світлотехнікою.

Офіційна заява про появу Jetta в якості самостійного бренду відбулося в лютому. Марку позиціонували як виробника бюджетного сегмента автомобілів. І ось, опублікований повний перелік модельного ряду. До нього увійшли седан VA3 і кросовери VS5 і VS7.

Чотиридверний з’явився в досить привабливому малиновому кольорі. Від інтер’єру не слід було чекати абсолютно нічого надприродного. Виробник зосередився на консерватизмі, недалеко відходячи від Volkswagen Jetta попереднього покоління.

Jetta VS7 2020 . Кросовери VS5 і VS7 викликали величезний споживчий інтерес. Багато в чому вони схожі з компактним SUV Volkswagen Tharu, що випускався з 2018 року. Обидві моделі невеликих прокатників виступають близькими родичами Skoda Karoq. Віртуальна приладова панель з широким кутом огляду мультимедіа і подушка безпеки на місці. Незважаючи на скромний ціновий сегмент, споживач отримає все необхідне.

Під капотом трьох автомобілів китайського дітища німецької марки будуть встановлюватися лише два варіанти двигунів: атмосферний 1,5 літра або турбований 1,4. Вони агрегатовані звичним гідромеханічним шестиступінчастим “автоматом” або відомою DSG7. Дизеля в лінійці виробника не буде.