Hennessey зробило седан Chevrolet SS ще потужнішим

Хлопці з компанії Hennessey встановили турбонагнітач на Chevrolet SS, в результаті потужність його силової установки досить сильно збільшилася. Пару хвилин тому, на їх YouTube-каналі з’явився відеоролик, на якому показані виміри потужності модернізованого Chevrolet SS на діностенд.

Перш ніж ми розкриємо результати вимірів, давайте згадаємо стандартні характеристики SS. Продаваний на території США з 2014 по 2017 модельного року, седан Chevrolet SS побудований на оновленому шасі VF Holden Commodore.

Модель була оснащена 413-сильним двигуном LS3 V8 потужністю 415 кінських сил, підключеним до 6-ступінчастої автоматичної або 6-ступінчастої механічної коробки передач. Крутний момент передавався тільки на задні колеса. Насправді, продажі цього автомобіля були досить низькими.

На той екземпляр Chevrolet SS, який був відправлений на діностенд для виміру потужності, було встановлено турбонагнітач Hennessey. Перед вимірами потужності, інженери тюнінг-ательє Hennessey брали до уваги 15% втрату потужності, так що результати очікувалися в межах трохи більше 350 кінських сил (520 Нм) на задні колеса.

В реальних же тестах, спортивний седан зміг згенерувати 373 кінських сил. У підсумку, яку ж потужність додав нагнітач Hennessey американському седану?

Графік динамометра показує неймовірні 584 кінських сили і 698 Нм крутного моменту – це приріст більш ніж двохсот кінських сил для задніх коліс, а також пристойної кількості моменту, в порівнянні зі стандартним Chevrolet SS.