Знаменита авіакомпанія скасувала всі рейси і припиняє літати в Україну

Французька авіакомпанія Aigle Azur, яка в квітні 2019 року відкрила пряме авіасполучення з Україною, скасувала всі рейси через скрутне фінансове становище і призупиняє польоти з 7 вересня 2019 року. Про це йдеться в заяві компанії.

«Станом на 7 вересня 2019 року, незалежно від аеропорту вильоту, рейси Aigle Azur скасовуються. Якщо ваш рейс запланований на будь-яку дату після 6 вересня, то він буде скасований. Вам необхідно купити інший квиток», – заявили в авіакомпанії.

Також повідомляється, що авіакомпанія не зможе швидко відшкодувати пасажирам вартість квитків. Перевізник порадив звернутися за місцем їх покупки, щоб уточнити можливість компенсації. В авіакомпанії уточнили, що в разі оплати авіаквитків кредитною карткою, пасажиру необхідно скористатися функцією опротестування платежу «чарджбек».

«Фінансова ситуація в компанії не дозволяє забезпечити швидку компенсацію. Необхідні процедури будуть проводитися відповідними органами», – йдеться в повідомленні Aigle Azur.

2 вересня нинішнього року Aigle Azur звернулася в суд для введення зовнішнього управління через деякі фінансові проблеми і суперечки між міноритарними акціонерами, які закінчилися відставкою глави компанії Франца Івлена.

Французькі журналісти з’ясували, що авіакомпанія потрапила в скрутне становище через проблеми зі своїм ключовим ринком – Алжиром, і через помилкові шляхів до диверсифікації. Ця ситуація призвела до появи діри в її бюджеті в майже € 20 млрд. Також на фінансове становище вплинула довга процедура переказу грошей, сплачених за квитки авіакомпанії в Алжирі на її французькі рахунки.

ДЖЕРЕЛОubr.ua