Фотошпигуни зняли новий Porsche 718 Boxster Spyder практично без камуфляжу

Компанія Porsche тестує нову версію моделі 718 Boxster Spyder так довго, що ми вже, якщо чесно, втомилися чекати офіційної презентації цього автомобіля. Цього разу був помічений тестовий прототип родстера, який скинув більшу частину свого камуфляжу.

Опубліковані «шпигунські» знімки нового Porsche 718 Boxster Spyder, які з’явилися в розпорядженні нашого автомобільного видання пару годин тому, дають нам можливість розглянути автомобіль набагато більш детально, ніж раніше – адже більша частина маскування відсутня.

Від сторонніх очей закриті тільки світлодіодні вогні, ну і фірмові чорні стрічки зустрічаються по всьому кузову. Повідомляється, що родстер вдалося сфотографувати на німецькій гоночній трасі Нюрбургринг.

Прототип високопродуктивної версії німецької новинки отримав червоний дах, витончений задній спойлер, 2 патрубки вихлопної системи. Схоже, що автомобіль знаходиться трохи ближче до дороги в порівнянні з нинішнім 718 Boxster GTS – занижена підвіска. Також можна помітити, що у верхній частині переднього бампера знаходиться горизонтальна планка. А капот виконаний в тому ж дусі, що і у моделей 911 GT3 / 911 GT3 RS.

Згідно з чутками, новий родстер 718 Boxster Spyder успадкує атмосферний 4,0-літровий 6-циліндровий двигун від свого більшого брата, однак у порівнянні з GT3, потужність мотора буде на порядок менше. Швидше за все, мова йде про понад 400 кінських сил.

Наші друзі інсайдери кажуть про те, що новий Porsche 718 Boxster Spyder, швидше за все, буде запропонований як зі стандартною механічною коробкою передач, так і опціональним “роботом” PDK. У випадку з новим виконанням купе 718 Cayman GT4 ситуація повинна бути аналогічною.

Останній, до речі, також, як і зараз, отримає версію Clubsport, на якій можна ганяти по треку. Ми очікуємо, що новий 718 Boxster Spyder буде офіційно представлений нийближчими тижнями.