Honda S660 Neo Classic офіційно представлена в Японії

Це не новий автомобіль. Це всього лише «набір з коробки», за допомогою якого з звичайного кей-кар родстера Honda S660 можна самому побудувати ось такий ретро-кабріолет.

Серед усього різноманіття кей-карів в Японії не так багато дійсно класних спортивних автомобільчиків. Найбільш відомий Daihatsu Copen, але є ще й Honda S660. Зовсім недавно на Copen звернули увагу навіть майстри з Liberty Walk, побудувавши з нього «іграшковий» Nissan GT-R. Але у Daihatsu є і власна лінія тюнінгу свого родстера. Тепер така лінія з’явилася і у Honda.

Вперше S660 Neo Classic був показаний публіці в 2016 на автосалоні в Токіо. Машинку возили на багато місцевих і міжнародних виставок, де вона користувалася неймовірною популярністю. І тепер настав час виробництва. Але не всього автомобіля, а тільки кузовних частин.

Для отримання цього ретро-родстера вже потрібно мати Honda S660. Це спортивний кей-кар, який виглядає зменшеною копією Honda NSX, до якої додали деякі деталі від Civic. Ось на базі цього малюка і можна побудувати Honda S660 Neo Classic, досить купити кілька коробок з «залізяччям». Набір S660 Nei Classic Kit надійде в продаж в Японії 21 вересня і буде продаватися за все в трьох магазинах за ціною 296 000 йен. Це близько $ 11 700.

Комплект складається з декількох нефарбованих кузовних панелей з армованого пластику. Змінюється майже весь кузов, крім дверей і даху. Виглядає готовий екземпляр мило, але все псує корма. Ясно, що більшого тут придумати було неможливо, але задні габаритні вогні просто випадають стилістично. Крім цього на шляху до конвеєра Neo Classic втратив стилізовані «під старовину» колісні диски і дзеркала заднього виду.