Стартував продаж нового кросовера FAW Bestune T77

Представники FAW готові до старту продажу нового кросовера Bestune T77. Згідно із заявою виробника, перші екземпляри клієнти отримають вже на початку листопада цього року.

Серійний позашляховик FAW Bestune T77 втілив в собі дизайнерські рішення концепт-кару T-Concept, презентація якого відбулася навесні цього року. Габарити новинки наступні: довжина – 4 525 мм, ширина -1 845 мм, висота – 1 615 мм, відстань між осями – 2 700 мм.

Під капотом нового FAW Bestune T77 встановлений турбодвигун об’ємом 1,2 літра, який генерує до 143 «коней». В якості трансмісії передбачена МКПП на п’ять або АКПП на сім швидкостей. У продаж надійде тільки передньопривідний варіант.

У салоні FAW Bestune T77 встановлений комплекс мультимедіа з великим екраном, який об’єднали з панеллю приладів в цифровому виконанні. У списку оснащення також значиться кондиціонер, електропривід ручного гальма, безключевий запуск мотору, система запобігання зіткнень, автопілот, панорамний люк, контроль смуги руху, легкосплавні диски 18 дюймів і шкіряний салон.