5 євроблях, які краще не купувати

За відгуками експертів склали список автомобілів, які вже після невеликого пробігу створюють своїм власникам великі проблеми. Антирейтинг б / у авто:

1. Lifan X50

Найбільш ненадійний автомобіль в рейтингу. Вже через деякий час після початку експлуатації починаються проблеми буквально по всьому авто. Через 5-років машина виявляється в жахливому стані.

2. Chevrolet Niva

Часто зустрічаються труднощі пов’язані з салоном – на них скаржаться вже після покупки. Їздити ви будете і далі, але про зручність можете забути.

3. Renault Duster

Сам автомобіль цілком нічого. Але, як показує практика, Renault Duster в хорошому стані – велика рідкість. З чим це пов’язано – невідомо. Можливо, власники не дуже бережуть авто, а якість матеріалів і збірки могла б бути і кращою.

4. Chevrolet Cruze

Власники цього авто регулярно скаржаться на АКПП – дуже часто проблема полягає в проблемній трубці охолодження коробки передач. Власники нерідко ігнорують проблему і від коробки майже нічого не залишається.

5. Citroen C4 II

Найменш проблемна зі списку. В основному скаржаться на електроніку, коробку передач і підвіску. До того ж у авто занадто складна конструкція.