5 речей, які краще не ремонтувати власноруч

Майстри по ремонту автомобілів перерахували п’ять процедур з машиною, які краще довіряти професіоналам і не ризикувати виконувати власноруч.

1. Слід подумати двічі перш ніж лізти ремонтувати паливну систему, оскільки це пов’язано безпосередньо з безпекою і життям. Лагодити елементи паливної системи слід вкрай уважно. Навіть така проста операція як заміна паливного фільтра може стати причиною дуже серйозних наслідків. Найкраще звернутися до професіоналів своєї справи.

2. При ремонті коробки передач і двигуна нерідко потрібен демонтаж важких вузлів, який провести без спеціального обладнання дуже складно. Наприклад, якщо міняти поршневі кільця, то для цього доведеться шукати інструмент, який коштує не так вже й дешево.

3. Фарбування автомобіля може тільки на перший погляд здаватися простою і легкою процедурою. Слід розуміти, що ролики на ютубі та реальне життя трохи відрізняються. Для фарбування потрібні умови, дорога апаратура і вміння. Краще обійтися без перефарбовування й відразу звернутися до автомаляра.

4. Заміна подушок Airbag коштує дорого. Багато водіїв намагаються заощадити на цій процедурі та провести самостійну заміну. Насправді це дуже непросто і там є маса нюансів, починаючи від специфікації керма та закінчуючи прошивкою бортового комп’ютера.

5. Якщо виникло бажання встановити додаткові аксесуари в автомобіль (парктроніки, сигналізацію, камеру заднього огляду і т.д.), то краще скористатися послугами фахівців, бо через “тюнинг” своїми руками цілком можливо коротке замикання в електропроводці.

ДЖЕРЕЛОsud.ua