A-Class A250 перетворили в конкурента AMG A35

Mercedes-AMG A35 – флагманська на даний момент модифікація нового Mercedes-Benz A-Class. Але тюнінг-ательє Brabus перетворило звичайну версію A250 в конкурента AMG, передає motor1.com.

Одним з перших тюнінг-ательє, які взялися за доопрацювання нового покоління Mercedes-Benz A-Class, стала компанія Brabus. Інженери з Боттропа перетворили A250 в практично конкурента флагманської на сьогоднішній день версії AMG A35. 2-літровий турбомотор в базовому варіанті видавав 221 к.с., а в Brabus віддачу двигуна збільшили на 267 к.с. за допомогою кита PowerXtra B 25 S.

Поліпшилася динаміка розгону з 0 до 100 км / год – до 5,9 секунди, а максимальна швидкість традиційно обмежена електронікою на 250 км / год. Крім тюнінгу мотора Brabus зробив для нового A-Class фірмові колісні диски, які можуть бути до 20 дюймів, а також нове заднє антикрило в стилістиці A35. Не можна не згадати нову вихлопну систему з нержавіючої сталі з активними заслінками, яку можна налаштовувати дистанційно. За бажанням клієнта патрубки вихлопу можуть бути виставлена ​​напоказ, а можуть бути заховані за новим дифузором.

Традиційно для Brabus салон може отримати всілякі доопрацювання – оббивку шкірою, алькантарою, декоративні панелі з металу, карбону і дерева і інших матеріалів. Доступні і фірмові аксесуари на кшталт накладок на педалі і килимків в салон.