AC Schnitzer представляє шикарний апдейт для BMW M5 Competition

Купуючи нову BMW M5 сьогодні, шанувальники баварських швидких седанів можуть вибрати відразу дві версії: «нормальний» M5 і високопродуктивний M5 Competition. Якщо і цього мало, є маса варіантів поліпшити автомобіль після покупки, наприклад, з новим пакетом від AC Schnitzer.

Як повідомляє дилер BMW Abu Dhabi, перед нами перший тюнінг BMW M5 Competition в світі з комплектом деталей від AC Schnitzer. Апдейт включає установку для користувача спліттера з вуглецевого волокна спереду, заднього дифузора, нового комплекту вихлопних труб і пружин, а також бічних спідниць, заднього спойлера на даху і крила на кришці багажнику з вуглецевого волокна.

Що стосується інших змін стилю, то це тоновані радіаторна решітка, задній бампер і корпуси бічних дзеркал заднього виду. Також тюнінг BMW M5 Competition від AC Schnitzer зачіпає двигун, зі старту генерує 625 к.с. потужності і 750 Нм крутного моменту. З доробками німецького ательє він розкручується до 700 к.с. і 850 Нм. Стандартний супер-седан здатний розігнатися до ста всього за 3,3-секунди, а до 200 км / год за 10,8-секунди. Є всі підстави вважати, що з ін’єкцією 73-сил і 100 Нм від AC Schnitzer автомобіль стає ще швидшим, проте офіційні цифри не наводяться.