Acura показала “заряджений” кросовер MDX

Компанія Acura модернізувала семимісний кросовер MDX.

Модель отримала доопрацьовану технічну начинку, розширене оснащення і «спортивну» модифікацію A-Spec. До цього позашляховик вже оновлювався навесні минулого року.

Двигуни кросовера Acura MDX залишилися колишніми: модель пропонується з 3,5-літровим шестициліндровим атмосферником і гібридною силовою установкою на базі трилітрового агрегату V6 потужністю 257 кінських сил. При цьому в компанії автомобіль допрацювали дев’ятиступеневою КП «автомат», який тепер буде «стартувати» зразу з другої передачі.

Систему старт-стоп “навчили» запускати мотор швидше, ніж це було раніше. Крім того, звичайний бензиновий варіант отримав опціональну активну підвіску, яка раніше була доступна тільки для електрифікованого варіанту моделі.

Щодо дизайну, то у модифікації A-Spec позашляховик стане виглядати агресивніше – він отримає інший обвіс кузова, великі круглі патрубки випускної системи замість прямокутних, і 20-дюймові сірі колісні диски. У салоні машини з’являться спортивні крісла, які можуть бути обшиті червоною або чорною шкірою, обробка дверей алькантарою, інше оформлення панелі пристроїв і накладки на пороги з назвою версії.

Крім цього, для моделі будуть доступні чотири нові кольори забарвлення кузова, поліпшені матеріали обробки салону і обробка передньої панелі деревом. Продаж звичайної бензинової версії в США вже почався – ціна на кросовер “стартує” від 44,3 тисячі доларів. Гібридний варіант з’явиться у дилерів в серпні.