Acura змінила зовнішність седану ILX

Компанія Acura представила оновлений седан ILX. Модель отримала змінену зовнішність, розширений список стандартного устаткування, а також мультимедійну систему з перемальованим і більш чуйним інтерфейсом. Старт продажів новинки на американському ринку запланований на жовтень поточного року.

Зовні оновлений Acura ILX відрізняється великими п’ятикутними гратами радіатора зі збільшеним логотипом – такий дизайн вже використовується на інших моделях марки – світлодіодна оптика Acura Jewel Eye з сімома елементами замість п’яти і капот з більш різкими гранями. Ззаду змінилася форма кришки багажника, ліхтарів і дифузора.

В салоні седану встановлені сидіння з новим профілем і регулюванням поперекового упору, на передній панелі з’явилися нові декоративні вставки срібного кольору, а також нова кнопка запуску двигуна.

У стандартне оснащення Acura ILX увійшов комплекс систем безпеки AcuraWatch. Це система запобігання фронтальним зіткненням, адаптивний круїз-контроль, система утримання в смузі руху. Силова установка седана залишилася без змін: 2,4-літровий атмосферний двигун потужністю 204 кінських сили, що працює в парі з восьмиступінчастою «роботом» з двома зчепленнями.