Альберт Бірманн став топ-менеджером Hyundai Motor Group

Дослідження і розробки Hyundai Motor Group (HMG), тобто технічний розвиток марок Hyundai, KIA і Genesis, відтепер знаходяться в руках Альберта Бірманна, повідомляє Reuters.

Довгий час даний напрямок курирували двоє корейських функціонерів, так що має місце призначення першого іноземного менеджера. Це лише частина масштабних кадрових перестановок (у вищій ланці поміняються не менш 17 фігур) і підготовка до «зміни поколінь у владі» другий за величиною сімейної бізнес-імперії Південної Кореї.

Поки біля керма HMG стоїть Чон Монгу (син засновника Hyundai Чона Чжуёна), але незабаром крісло свого 80-річного батька збирається зайняти Чон Ийсон. У вересні 48-річний Ийсон, або Чон-молодший, став віце-головою HMG. Він посилює контроль над конгломератом, готує реструктуризацію, змінює людей. Його «креатурою» називають просування Томаса Шемер і Люка Донкервольке, а тепер і Бірманна.

Днями президентом компанії KIA Motors Rus & CIS призначений 58-річний Чжин-Ха Кім (на фото), який змінив на високому посту Чжона Он Чжона, який пропрацював лише рік. Зміни в керівництві бачаться опитаними Reuters експертами не тільки бажанням «привнести свіжі ідеї в групу». Концерн реагує на ослаблення продажів в США і Китаї, намагається компенсувати втрати прибутку через відкликання в Америці. Поки дії піднімають настрій інвесторів, зокрема нові надії приніс «водневий» план FCEV Vision 2030. Акції Hyundai і його дочірніх компаній помітно зросли.