Alfa Romeo Giulietta отримав нові мотори

П’ятидверка Alfa Romeo Giulietta, що з’явилася в 2010 році, пережила вже кілька помірних оновлень, які практично не торкнулися зовнішності (якщо не брати до уваги особливих версій і модифікацій). І на цей раз вдалий, ладний образ хетчбека був збережений. Зате всередині є зміни.

Так, італійці переглянули доступний асортимент силових агрегатів. Комплектація Super виділяється матовим сріблом на обрамленні решітки радіатора, бампері, фарах і дверних ручках, 16-дюймовими дисками, хромом на вставці в задньому бампері, панеллю приладів в обробці «шліфований антрацит», новими кріслами з логотипом Альфи на підголівнику, які за доплату можна затягнути в шоколадну, червону або чорну шкіру.

Всі модернізовані мотори тепер розраховані на норми вихлопу Euro 6D Temp. Це турбочетвірка 1.4 на 120 сил (215 Н • м), а також дизелі серії MultiJet – 1.6 на 120 “конячок” (320 Н • м) з «механікою» або «роботом» Alfa TCT або 2.0 на 170 к.с. (350 Н • м) з «роботом». Всі коробки передач – шестиступінчасті. Цікаво, що старший дизель з 2014 року розвивав 175 сил замість початкових 170, але тепер йому знову «прикрутили» вентиль. Залежно від комплектації селектор режимів Alfa DNA може впливати на відгук мотора, роботу трансмісії, систем стабілізації, а також переднього електронного диференціала, що самоблокується.

Про долю дволітрового дизеля в 150-сильному варіанті, бензинового турбомотора 1.4 в 150- і 170-сильному виконанні в релізі ні слова, як і про 240-сильної модифікації Quadrifoglio Verde з наддувним мотором 1.75. Тут показані Super і Veloce. Переглянуті варіації моделі, що відрізняються по оформленню всередині і зовні. Тепер це Super, Sport, Executive і Veloce (всього варіантів хетчбека п’ять, є ще просто Giulietta без будь-якої приставки до імені). Не вдаючись в дрібні деталі, скажімо, що тут декор на решітці, бампері, обрамленні фар, вікон, дзеркалах і ручках може бути антрацитно-чорний, матово-сріблястий або хромований, або з кольоровими акцентами. Аналогічно колісні диски: з’явилося кілька нових версій по дизайну і кольору. На Veloce, наприклад, це глянцево-чорні 18-дюймові з п’ятьма здвоєними спицями, за якими видно жовті супорти Brembo.

У гамі з’явився новий колір кузова Visconti Green. Салон теж підвищив варіативність за рахунок безлічі поєднань тканини, шкіри або алькантари в декількох кольорах і з різними прострочку. Для зручності покупців придумано шість пакетів обладнання та дизайнерських добавок: Business, Convenience, Carbon Look, Red Racing, Yellow Racing і Tech. У них згруповані затребувані опції. Наприклад, новий мультимедійний комплекс від Alpine з семидюймовим екраном, інтерфейсами Apple CarPlay і Android Auto, модулем Alfa Connect і різними мережевими сервісами, або набір з датчиків дощу, світла і електрохромноє салонного дзеркала. Компанія уточнює, що наповнення тих чи інших версій може відрізнятися від ринку до ринку.