Alfa Romeo готує два нові кросовери

У модельному ряду Alfa Romeo можуть з’явитися два нові кросовери. Їхні продажі почнуться протягом найближчих трьох років. Флагманський позашляховик, який розміститься на сходинку вище Stelvio, буде конкурувати з Audi Q7, молодший побореться за покупців з Volvo XC40, BMW X1, Audi Q3 і Range Rover Evoque.

За даними видання Auto Express, в основі компактного кросовера «Альфи» буде лежати «візок» Giorgio, який використовується при будівництві седана Giulia і позашляховика Stelvio. Базові версії моделі будуть задньопривідними, повний привід запропонують в якості опції. Гнучка платформа Giorgio розроблена невеликою командою інженерів Maserati. У майбутньому вона може лягти в основу моделей інших марок, що входять до складу альянсу FCA.

Гамма двигунів нового кросовера складатиметься з бензинової дволітрової «четвірки» і якоїсь гібридної силової установки. Крім цього, машина отримала систему автономного управління третього рівня: вона зможе самостійно пересуватися в межах певних доріг.

Раніше повідомлялося, що флагманський позашляховик Alfa Romeo буде комплектуватися «помірною» гібридною системою, до складу якої увійде дволітровий бензиновий двигун з електричним турбонагнітачем і 48-вольтова бортова енергосистема. Віддача агрегату складе від 350 до 400 кінських сил.