Alpine більше не буде випускати купе A110

Марка Alpine повідомила про припинення провадження нового купе A110. На щастя, мова йде виключно про закінчення випуску виконання Premiere Edition.

Відроджена французька марка Alpine оголосила про завершення випуску моделі A110. Мова, правда, йде не про повне зняття спорткара з виробництва, а про збірку всіх запланованих примірників версії Premiere Edition.

Перша партія Alpine A110 Premiere Edition була зроблена в кількості 1 955 примірників – на честь року заснування оригінальної марки. І всі ці автомобілі були розпродані за 5 днів, але випуск спецверсії завершився тільки зараз. Відмінністю лімітованого виконання стали всі опції в базовій комплектації, ковані колеса, активна спортивна вихлопна система, крісла Sabelt і шильдик зі спецверсією моделі. Двигун – 250-сильний 1,8-літровий турбований – був таким же, що і у звичайного Alpine A110.

Після закінчення виробництва Premiere Edition в лінійці залишилися виконання Pure і Legende. Версія Pure відрізняється мінімалістичним оформленням, а ось Legende – це вже шкіряна обробка, крісла з регулюваннями, карбоновий декор інтер’єру і три нові кольори забарвлення кузова. Технічно ж знову ніяких змін: привід задній, мотор турбований і поєднується з 7-ступінчастою роботизованою коробкою передач з подвійним зчепленням. Ну і, звичайно, обмеження за кількістю випущених екземплярів, як у Premiere Edition, не буде.