Amalgam показав колекційну версію Ferrari 250 LM

Один з найдорожчих автомобілів у світі і одна з найдорожчих Ferrari тепер стала як ніколи доступна – Ferrari 250 LM отримала версію від Amalgam.

Безперечна ікона світового автопрому і культовий суперкар – все це легендарна Ferrari 250 LM. Перший середньомоторний автомобіль марки, який виграв у 1965 році в категорії Prototype гонку “24 години Ле-Мана”. Крім того, це один з найдорожчих в світі дорожній автомобілів, який свого часу був проданий на аукціоні за $ 18,26 мільйона. Всього світ побачили 32 примірники 250 LM і купити таку машину зараз не просто дуже затратно, але і практично неможливо. Просто тому, що не кожен володар цієї Ferrari захоче з нею розлучатися.

Але завдяки Amalgam у багатьох з’явилися можливість стати власником легендарного суперкара. Новий проект Amalgam є виконаний в масштабі 1: 8 модель одного з двох Ferrari 250 LM з гоночним номером No26 бельгійської команди Ecurie Francorchamps Жака Суотерса. Суперкар з шасі No6313 пілотували П’єр Дюме і Густав “Таф” Госселін в гонці 1965 року. Особливістю моделі стало те, що описується словом “weathered” – простіше кажучи, творці відобразили всі пошкодження, які нанесли автомобілю в реальному гонці погода і час.

Таким чином іграшкова машина відповідає своєму реальному прототипу на фініші “24 годин Ле-Мана” – у купе навіть імітоване пошкодження задньої правої панелі алюмінієвого кузова, яке викликане вибухом в ході заїзду покришка. Зазвичай, звичайно, масштабні моделі втілюють експонати, але тут ушкодження – частина історії конкретного екземпляра, так що в Amalgam не збиралися жертвувати історичною достовірністю. Ferrari 250 LM від Amalgam обійдеться вам в $ 16 625, що сущі дрібниці на тлі вартості реального суперкара. З іншого боку, виконані в тому ж масштабі моделі інших Ferrari будуть коштувати вдвічі дешевше. Що ж, робота з відтворення історичного примірника в масштабі ніколи не була дешевою …