Американці створили Hummer H1 c подвійною пневмосистемою

Американська компанія Mil-Spec Automotive (MSA) побудувала Hummer H1 c подвійною пневмосистемою. Позашляховик оснащений виготовленою на замовлення підвіскою, висоту якої можна регулювати в межах 180 міліметрів, а також пневматичними кріслами з електрорегулюванням, підігрівом і вентиляцією.

Ціна машини становить 290 тисяч доларів.

В основі позашляховика лежить рама з захисним порошковим напиленням. Кузовні панелі посилені за допомогою кевлара. Для Hummer доступні різні опції, в тому числі кілька варіантів підвіски і спортивні гальмівні механізми Wilwood.

Дорожній просвіт машини становить 457 міліметра, глибина подоланого броду – 106,68 сантиметри. У рух «Хаммер» призводить модернізований дизель Duramax, віддача якого становить 510 кінських сил і тисяча триста п’ятдесят шість Нм крутного моменту. За додаткову плату покупцеві позашляховика доступна дворівнева програма чіп-тюнінгу.

З місця до 60 миль на годину (96 кілометрів на годину) Hummer з таким мотором розганяється за 6,8 секунд.
Максимальна швидкість обмежена електронікою на позначці 169 кілометрів на годину.

Влітку минулого року в Мережі намагалися продати Hummer H1, що раніше належав спецназу американського Управління з боротьби з наркотиками. Автомобіль використовувався на території штату Невада і проїхав 30 тисяч кілометрів. Особливістю позашляховика був алюмінієвий задній відсік з подвійними стінками і масивними дверцятами-підніжкою з гідравлічним приводом.