Американська фірма Armormax підготувала броньований варіант Dodge Charger Hellcat

Американська фірма Armormax побудувала куленепробивний варіант «зарядженого» седану Dodge Charger Hellcat. Автомобіль можна захистити відповідно до класу B7 – тобто машина витримає постріли зі зброї калібру 7,62 і вибухів гранати під днищем.

Автомобіль отримав броньоване скло, шини Run Flat, проблискові маячки, поліцейський таран на передньому бампері, а також додатковий захист паливного баку, електронного блоку управління, радіатора, акумулятора і мотору. Додатково для машини можна замовити систему захисту від газових атак, що повністю перекриває доступ повітря зовні, і інтерком.

Силова установка седану залишилася колишньою. «Хеллкет» як і раніше комплектується 6,2-літровим восьмициліндровим двигуном, що видає 717 кінських сил і 881 Нм крутного моменту. Єдині зміни технічної начинки – це поява повнопривідної трансмісії і посилена підвіска, підготовлена під більшу масу.

Звичайний цивільний задньопривідний Dodge Charger Hellcat розганяється з місця до 100 кілометрів на годину за 3,7 секунди. Максимальна швидкість – 328 кілометрів на годину. Які динамічні характеристики броньованого седану, не уточнюється. Раніше Armormax побудувала захищений варіант седану Tesla Model S, який в компанії назвали найшвидшим броньованим автомобілем у світі.