Американці переробили військовий Hummer H1

Не дивуйтеся: в світі є фанати мілітарі, які навіть військовий Hummer H1 вважають недостатньо мілітарі. Можемо припустити, багато хто з них або працюють в Mil-Spec, або замовляють тюнінг в даній студії.

Новий проект тюнінгу на $ 249 000 показує, яким повинен бути справжній мілітарі-тюнінг Hummer H1. Ательє з Мічигану зробило собі ім’я на всіляких оновленнях Хаммерів. Половину з усіх доопрацьованих в Mil-Spec вантажівок підготували за індивідуальними замовленнями під клієнтів, однак новий екземпляр модифікований студією за своїми особистими уподобаннями. Що з цього вийшло, дивимося далі.

Тюнінг Hummer H1 Lanch Edition від Mil-Spec передбачає комплексні доопрацювання позашляховика в модифікації з чотирма дверима і завантажувальним майданчиком пікапа ззаду. Позашляховик поставлений на 40-дюймові позашляхові шини (зазвичай не пропонуються), оснащений потужною лебідкою в захисному кожусі для суворих умов роботи, комплектом для буксирування, посиленим заднім бампером, трубчастим кенгурятником спереду, світлодіодними прожекторами на даху, надбудовою для кріплення запасного колеса та іншими бонусами для екстремальних покатушек.

Інтер’єр виконаний в чорній шкірі, а кузов пофарбований в матовий пісочний колір Desert Tan. Як і будь-який інший Hummer від Mil-Spec, даний екземпляр H1 оснащений 6,6-літровим дизельним двигуном Duramax V8 потужністю 500 к.с. і обертовим моментом 737 Нм, що спрямовується на всі чотири колеса через шестиступінчасту автоматичну коробку Allison 1000.