AMG встановив новий рекорд Нюрнбергринга

Німецький виробник Mercedes-AMG повернув собі звання рекордсмена «Зеленого пекла». Найшвидшим на легендарній трасі у Нюрнбургринзі знов став Mercedes-AMG GT 63 S 4-Door Coupe, який обійшов на лічені секунди колишнього рекордсмена – Porshe Panamera.

Треба зазначити, що рекдорд Ларса Керна на 630-сильному Panamera Turbo S протримався майже чотири місяці. Новий рекордний час проходження траси на коротшій дистанції становив 7 хв. 23,009 секунди замість 7 хв. 25,04 сек.

За кермом модернізованого Mercedes-AMG GT 63 S 4-Door Coupe сидів німецький інженер Деміан Шафферт, який досконало знає автівку. Там було доопрацьовано підвіску шляхом використання еластокінематичних елементів та проведені інші маніпуляції з авто.

Таким чином, на довгій конфігурації траси було зареєстровано час 7 хв. 27,8 сек. замість 7 хв. 29,81 сек (20,83 км). Без секції Т13, як вже було вказано раніше, час становив 7 хв. 23,009 сек.

Повідомляється, що результат вже офіційно підтверджено та зареєстровано незалежними експертами, які спостерігали за заїздом.