Android зявиться майже у кожному авто

Всі водії знають, що вони не повинні відволікатися на включення музики або відправлення короткого повідомлення за кермом. Однак багато хто все одно це роблять, пише The Star Online. Втім, в таких ситуаціях знадобиться цифровий помічник смартфона.

Google використовує його для спрощення використання версії Android для водіїв. З цією метою Google співпрацює з Renault-Nissan-Mitsubishi, які продають більше 10 мільйонів автомобілів на рік, – для впровадження операційної системи Android в транспортні засоби.

Так, автомобілі з 2021 року випуску будуть оснащені вбудованою системою Android, яка спростить для водіїв навігацію, включення Spotify або відправлення повідомлень. “В майбутньому Google Assistant може стати основним способом взаємодії клієнтів з їх автомобілями”, – заявив глава альянсу Renault-Nissan-Mitsubishi Кал Мош. – “Завдяки Google Maps і Google Assistant, вбудованим в інформаційно-розважальні системи Alliance, у наших клієнтів будуть передові програми на основі ІІ”. Цифровий помічник для Android Auto став доступний в США на початку року і тепер ним можуть скористатися власники смартфонів Android в більш ніж 30 країнах.

Як повідомляють в Google, клієнти можуть викликати систему Google Auto на екрані автомобіля приблизно в 500 моделях більш ніж 50 виробників. Отримати доступ до Android Auto можна прямо через смартфон.