Apple натякає на розробку власної моделі автомобіля

Чутки про те, що Apple може почати розробку власного автомобіля, спалахнули з новою силою після того, як стало відомо про повернення колишнього віце-президента Apple з апаратної частини Mac Дуга Філда назад в компанію. Справа в тому, що протягом останніх 5 років Дуг Філд працював в компанії Tesla, де він контролював виробництво Model 3. Apple підтвердила, що Філд повторно буде прийнятий на роботу в компанії, проте відмовилася коментувати його призначення.

Проте, в мережі з’явилася інформація про те, що Філд буде працювати з Бобом Менсфілдом, колишнім колегою з апаратного бізнесу Mac. Більш того, Менсфілд очолює проект автомобіля Apple «Project Titan», повернувшись в компанію з відставки. Навколо секретного Project Titan було багато спекуляцій, особливо в 2016 році, коли Apple відмовилася від планів з розробки автомобіля. Замість цього компанія заявила про переорієнтацію на технології автономного водіння.

Хоча про проект відомо дуже мало, наймання людини, яка контролювала виробництво Tesla, незадовго після переманювання в штат інженера Waymo – досить серйозний крок, який може свідчити про відновлення роботи над створенням автомобіля Apple.

Раніше повідомлялося про те, що Apple нарешті відповіла на питання про прослуховування в своїх смартфонах. Apple переконує, що не записує телефонні розмови користувачів.