Ares Design зробив Project Wami в стилі Maserati 50-х

Легкий і міцний, зроблений з алюмінію і вуглепластику – таким буде новий Project Wami. Італійське кузовне ательє Ares Design вирішило зробити модель в дусі Maserati 1950-х років.

Італійське кузовне ательє Ares Design представило свій черговий проект, виконаний в ретро-стилістиці – цього разу мова йде про Project Wami, який позиціонується компанією як “один з найбільш привабливих родстерів, створених коли-небудь”. Поки, правда, автомобіль не існує в реальності – він є лиш на дизайнерських рендерах.

Автори заявляють, що надихалися спорткарами Maserati 1950-х і в новинці дійсно відчувається стиль Maserati 2000 Spyder з великою кількістю хромованих деталей і спіцованими колесами.

Автомобіль повинен бути не тільки красивим, але і легким – в конструкції будуть використані алюміній і вуглепластик. Для обробки салону застосують метал, шкіру і алюміній. “Коли мова йде про Project Wami, то це кращий ексклюзивний родстер і приклад копіткої роботи Ares Design”, – йдеться в заяві компанії. Ніякої інформації про те, коли з’явиться серійний Project Wami, немає. Раніше, нагадаємо, Ares Design анонсував Project Pony – модель на базі Ferrari GTC4Lusso, стилізована під GT-моделі марки з двигунами V12 епохи моделей 365 GT / 4 2 + 2 1972 року і 412 1989 року.