Ares S1 Project Spyder розганяється до сотні за 2,7 секунди: у нього при цьому немає даху і лобового скла

Попередній реліз компанії виявився вельми вдалим, так що інженери вирішили його просто трохи змінити.

Італійська автомобільна компанія Ares, яка зовсім недавно офіційно представила футуристичний суперкар Ares S Project Coupe, оголосила про свій новий проект — незвичайний родстер з пристойною потужністю. Новинка отримала назву S1 Project Spyder і відрізняється від свого попередника лише деякими технічними характеристиками і, звичайно ж, дизайном — у родстера, що не дивно, немає даху. Але інженери і дизайнери компанії Ares вирішили на цьому не зупинятися, прибравши у автомобіля ще й лобове скло. Саме цим новинка і привернула до себе увагу — аналогів на автомобільному ринку практично немає.

Природно, їздити на суперкарі без лобового скла — задоволення не з веселих, бо пориви вітру не тільки створюють дискомфорт, а й можуть нашкодити водієві. Щоб цього не сталося, інженери придумали досить витончене рішення — на передній частині автомобіля, прямо перед водієм і пасажиром, є два вітрозахисних екрану, що нагадують купол. На великій швидкості повітря завдяки цим екранам буде огинати салон автомобіля, дозволяючи пілотові управляти гоночним засобом без використання шолома або захисних окулярів.

При цьому новинка побудована на основі алюмінієвого шасі, а також 5,2-літрового двигуна V8. Корпус суперкара виконаний з вуглеводневого волокна, завдяки чому вдалося знизити загальну вагу автомобіля, а вихлопні труби нагадують автомобіль Porsche 918. У підсумку S1 Project Spyder може похвалитися 715 кінськими силами, 8800 обертами в хвилину і розгоном до 100 км/год за 2,7 секунди. Тобто, фактично, інженери взяли вже випущений автомобіль Ares S Project Coupe, зняли з нього дах і скло для зменшення ваги, залишивши всі основні переваги італійського бренду.

На поточний момент дата релізу і вартість Ares S1 Project Spyder не уточнюється, але S Project Coupe продається за 590 тисяч доларів — приблизно в стільки ж, якщо не дорожче, обійдеться новенький родстер.