Aston Martin DB11 став броньованим

Не секрет, що важливість автомобіліста легко визначити за вартістю його залізного коня. Ми відразу розуміємо, про що йде мова, коли бачимо довгий чорний седан або великий преміальний позашляховик.

Нерідко такі автомобілі виявляються броньованими. Існують різні стандарти захисту, які відрізняються не тільки ступенем підготовки автомобіля до екстрених ситуацій або вартістю робіт, а й вагою доданих захисних елементів і устаткування. «Поправитися» в середньому на одну тонну – стандартна практика для розкішних автомобілів. Зрозуміло, що в такому разі знижуються динамічні характеристики транспортного засобу, що тягне за собою доопрацювання двигуна, КПП і в обов’язковому порядку модифікацію підвіски, яка повинна бути готова до збільшеної ваги автомобіля. Як ви вже зрозуміли, краще ні з ким не сваритися, щоб не довелося перетворювати засіб пересування в фортецю – дорого, довго, складно і незрозуміло.

Німецька компанія Trasco представила пакет доопрацювання для Aston Martin DB11, який у багато разів підвищує захищеність, але практично не впливає на характеристики спорткара. 150 кг – саме стільки додасть автомобіль, який тепер отримає захист від пістолетних пострілів, злому автомобіля і його викрадення.

Зовні доопрацьований таким чином Астон Мартін можна ідентифікувати за новим товстим склом, але в іншому таке купе без проблем загубиться в потоці на дорозі. Якщо, звичайно, мова йде про місто, де дуже часто зустрічаються дорогі британські GT … В Trasco повідомляють, що проект модифікації є модульним, тому можна застосувати практично на будь-якому автомобілі.