Aston Martin готує появу нової версії спорткупе DBS Superleggera

Компанія Aston Martin розглядає можливість запуску в серію AMR-версії суперкара DBS Superleggera. Така машина буде потужніша звичайної, а за рахунок ширшого використання в конструкції вуглепластику – ще й легшою. Про це з посиланням на одного з топ-менеджерів марки повідомляє видання Motoring.

Під брендом AMR (Aston Martin Racing) британський виробник випускає найбільш екстремальні версії суперкарів. У підрозділа є навіть свій технічний центр на Нюрбургринзі. «Ми випустили AMR-версію попереднього Vantage, а також Rapide і DB11, тому можна сміливо припустити, що наступним буде DBS Superleggera AMR», – уточнив топ-менеджер. При цьому він також підтвердив, що суперкар розроблявся з урахуванням появи його більш хардкорної версії.

За попередньою інформацією, DBS Superleggera AMR отримає перенастроєну підвіску з більш жорсткими пружинами, масу карбонових деталей і форсований до 760 кінських сил двигун V12. На звичайній версії суперкара віддача мотора становить 725 сил і 900 Нм моменту. Aston Martin DBS Superleggera розганяється до 60 миль в годину (96 кілометрів на годину) за 3,4 секунди, до 100 миль на годину (161 кілометр на годину) – за 6,4 секунди. Не виключено, що машина з індексом AMR виявиться трохи швидшою.