Aston Martin показав найшвидший кабріолет DBS Superleggera Volantе

Британський виробник презентував свою нову модель. Новий кабріолет Aston Martin DBS Superleggera Volante оснастили 5,2-літровим V12 з турбонаддувом, що генерує 715 кінських сил і 900 Нм крутного моменту.

Спільно з мотором працює 8-швидкісна АКПП. У компанії відзначають, що новинка є найшвидшим кабріолетом в історії Aston Martin. З нуля до сотні DBS Superleggera Volante розганяється за 3,6 секунди, а його максимальна швидкість складає 340 км / год. Екстер’єр нової моделі багато в чому перегукується з купе, проте кабріолет отримав більш глибокі бічні обважування, що забезпечують меншу підйомну силу і стабільність на високій швидкості.

Також новинка отримала модифіковану систему Aeroblade ll, що забезпечує додаткову притискну силу в задній частині (177 кг). Крім того Volante має мякий дах, що складається з восьми різних верств. Дах опускається всього за 14 секунд. Також бонусом стане і те, що покупці зможуть вибрати забарвлення верху з восьми варіантів. Салон Aston Martin DBS Superleggera Volante має спортивне рульове колесо, чорну обробку передньої панелі і комбіновану оббивку сидінь зі шкіри та алькантари. Крім цього сидіння оснащені підігрівом, а на центральній панелі розташований 8-дюймовий екран інформаційно-розважальної системи з GPS-навігацією.

Вартість найшвидшого кабріолета британської марки починається з позначки в 329 100 доларів США. Перші поставки заплановані на третій квартал 2019 року.